KORZO Buty radzi jak utrzymać obuwie w świetnym stanie przez długi czas!

Do pielęgnacji skór licowych polecamy specjalne kremy ochronne na bazie wosku pszczelego. Kremem takim jest krem ochronny BAMA, który odżywia skórę, pielęgnuje oraz chroni przed wilgocią. Przy regularnym stosowaniu Twoje obuwie będzie wyglądało jak nowe przez długi czas!
Krem ochronny BAMA - B6
Krok pierwszy. Zamsz oraz nubuk to taki rodzaj skóry, który potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Opracowano specjalne preparaty na bazie nano-technologii (mikrocząsteczek wnikających w głąb materiałów) do czyszczenia i pielęgnacji tego rodzaju skór. Pianka czyszcząca BAMA jest preparatem, doskonale sprawdzającym się w czyszczeniu i pielęgnacji skór zamszowych oraz nubukowych.

Krok drugi. Po usunięciu zabrudzeń ze skóry zamszowej lub nubukowej należy dokonać impregnacji. Impregnacja to czynność, która zabezpieczy wyczyszone już obuwie przed dalszymi zabrudzeniami oraz stworzy wodoszczelną powłokę na powierzchni skóry.

Impregnat BAMA - B2Pianka czyszcząca BAMA - B1
Dla osób ceniących prostotę i szybkość obsługi opracowano czyściki do skór licowych z dozownikiem wosku. Czyściki występują w kolorze bezbarwnym lub czarnym. Po dociśnięciu gąbki do powierzchni obuwia następuje aplikacja wosku znajdującego się w dozowniku.
Czyścik do obuwia (czarny) BAMA - B12Czyścik do obuwia (bezbarwny) BAMA - B11
Jeszcze nigdy czyszczenie zamszu i nubuku nie było tak proste! Do uciążliwych zabrudzeń opracowano specjalną gumkę czyszczącą BAMA CLEANING GUM. Do drobniejszych zabrudzeń usuwanych na sucho polecamy natomiast gąbkę BAMA QUICK CLEANER.
Gąbka do zamszu BAMA - B13Gumka czyszcząca BAMA - B5
Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek - czynne od 10 do 18
Sobota - czynne od 10 do 14

SALON

OBUWIA

KORZO

UL. DŁUGA 47/49 |

BRZEGkorzo@korzo.com.pl