KORZO Buty przedstawia innowacyjne patenty zastosowane w obuwiu marki JANA

ANTISHOKK - System amortyzacji w obcasie - do 50% amortyzacji podczas chodzenia. Rdzenie stabilizujące i komory pneumatyczne w obcasie dbają o odczuwalne odciążenie kręgosłupa, wiązadeł i stawów przy każdym kroku i to bez konieczności pójścia na kompromis względem designu. Ten znany na całym świecie i opatentowany system jest stosowany w wielu modelach obuwia o różnych kształtach i wysokościach obcasów.
KOMFORTOWA TĘGOŚĆ - Jana dba o dobre samopoczucie i komfort oraz dopasowuje idealnie formę łącząc ją ze współczesnym wyglądem. Firma stawia nie tylko na najnowocześniejsze technologie - wszystkie modele wykonane są w wygodnych tęgościach by sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym wygody w połączeniu z modą i aktualnymi trendami. To połączenie czyni firmę JANA absolutnie wyjątkową na rynku.
JANA VARIO - wyregulujecie Państwo w prosty i wygodny sposób szerokość cholewki według własnych potrzeb. Opracowane w zaawansowanej technologii paski stanowią tu nie tylko modne akcenty ale umożliwiają także indywidualne dopasowanie cholewki do wymiarów łydki, jednocześnie nadając butom idealnie dopasowany kształt.
JANA SOFT - Miękka zelówka - wygodny but. Obuwie z systemem JANA SOFT charakteryzuje się wyśmienitą wygodą dzięki wyjątkowo miękkim i elastycznym zelówkom. Poczują Państwo różnicę na każdym kroku.
STRETCH CONTROL - Czas kiedy modne kozaki przeznaczone były tylko dla szczupłych nóg minął! Kozaki z tym systemem dopasowują się do indywidualnego kształtu nogi. Umożliwia to materiał stretch przy zamku błyskawicznym, który optycznie nie odróżnia się od materiału zastosowanego na cholewkę obuwia.
JANA TEX - Obuwie z JANA TEX jest nieprzemakalne a przy tym "oddychające". Pory między materiałem wierzchnim i wyściółką mają wbudowaną membranę TEX i są wyjątkowo odporne na wilgoć i chłód, przy czym wilgoć ciała odprowadzana jest na zewnątrz w postaci pary wodnej. JANA TEX gwarantuje Państwu suche, ciepłe stopy i optymalny komfort bez względu na pogodę.
JANA NATURAL - Kosztowne detale, ręcznie szyte cholewki i przyjazne środowisku technologie produkcji - JANA NATURAL stawia na trwałość i naturalność. Wewnętrzne elementy modeli JANA NATURAL wykonane są ze skóry garbowanej z użyciem substancji roślinnych. Dzięki tej wyjątkowej metodzie garbowania w procesie produkcji można w znacznym stopniu zrezygnować ze środków chemicznych.
Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek - czynne od 10 do 18
Sobota - czynne od 10 do 14

SALON

OBUWIA

KORZO

UL. DŁUGA 47/49 |

BRZEGkorzo@korzo.com.pl